“Velik uspjeh za Powerlifiting u Hrvatskoj” Lijepa vijest stigla iz Litve: Bepo Pedisić osvojio srebrnu medalju

Pomalo u sjeni uspjeha naših tenisaća koji su po drugi puta osvojili Davis cup, iz Litve nam je stigla lijepa vijest. Na Europskom prvenstvu u powerliftingu Bepo Pedisić je osvojio srebrnu medalju za Hrvatsku.

Bepo se natjecao u kategoriji mlađih juniora do 93 kilograma, no nije samo ova medalja zasjala. Bepo je osvojio zlato u čučnju I pritom postavio novi svjetski rekord podignuvši 267 kilograma a u mrtvom dizanju se okitio broncom.

Sportaši male Hrvatske tako pokazuju da su itekako velika sportska sila a čestitke idu i njegovom treneru Tomislavu Ivandiću.