
“ZAGREB U TRANSU” Pogledajte kako su naši navijači proslavili veličanstveni uspjeh hrvatske reprezentacije na SP u Rusiji protiv Argentine
Hrvatska nogometna reprezentacija je u Nižnjem Novgorodu pogocima Ante Rebića, Luke Modrića i Ivana Rakitića ostvarila jednu od najvećih pobjeda u povijesti. U drugom poluvremenu Hrvatska je zabila sva tri gola!
Hrvatska se time plasirala u osminu finala Svjetskoga prvenstva, a na ulicama i trgovima svih hrvatskih gradova nastala je opća euforija.
Veliki sraz nogometnih reprezentacija Hrvatske i Argentine na Svjetskom prvenstvu u Rusiji, u kojem su Vatreni ostvarili maestralnu pobjedu 3-0, diljem Lijepe naše pratio se na otvorenom: na ulicama, trgovima i terasama brojnih ugostiteljskih objekata u praktički svakom mjestu u državi.
Među najposjećenijim lokacijama bila je ona na zagrebačkom Trgu bana Josipa Jelačića, na kojemu je bio postavljen veliki videozid. Među sjajno raspoloženim navijačima pjevale se navijačke i domoljubne pjesme, slavio se maestralni uspjeh Vatrenih, palile se baklje, bacale se petarde, ispaljivao se vatromet.
U fotogaleriji vam donosimo navijačku atmosferu u Zagrebu!
Autor/Totalno.HR/sportske novosti/Foto/Božidar Bebek